poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Liebster Blog Award nominacja #4

"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."Tym razem nominacja od Fallen Angel, za co bardzo dziękuję! :*

Pytania Fallen Angel:

1. Dokąd wyruszysz w wymarzoną podróż?
Nie zastanawiałam się nad tym, ale myślę, że ciekawe są Australia, Węgry, Francja, Włochy, Niemcy.

2. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?
Zdecydowanie bez muzyki. To ona nadaje życiu barw. Potrafi poprawić humor, gdy jest kiepski dzień, albo podnieść na duchu. Bez muzyki życie byłoby nudne. :)

3. Kto lub co sprawiło, że piszesz bloga?
Moja przyjaciółka mnie namówiła do stworzenia bloga. W gimnazjum pisałam jedynie opowiadania do szuflady, które dawałam jej przeczytać. Były to fanfiction o tematyce "Igrzysk Śmierci". Podobały jej się te opowiadania i powiedziała, żebym koniecznie założyła bloga. Truła mi o tym kilka dni, aż w końcu założyłam swojego pierwszego bloga. Przyznam, że teraz jej za to dziękuję, ponieważ poznałam tutaj wielu ciekawych blogerów/blogerek, z którymi można porozmawiać na wiele różnych tematów. Piszą oni świetne opowiadania i chciałabym kiedyś im dorównać chociaż w małym stopniu. :)

4. Skąd pomysł na taką nazwę bloga?
Hmm to może być trochę spoiler tego opka. xD "Mrok" to jeden z głównych bohaterów tego opowiadania. Jeszcze go nie ujawniłam, bo zamierzam zrobić to stopniowo. Akurat wyjaśnię wam w jednym z rozdziałów. :)

5. Na jakim koncercie byłaś/byłeś ostatnio?
Niestety nie chodzę na koncerty. :)

6. Bez czego nie wyjdziesz z domu?
Bez telefonu. xD Kiedyś nie mogłam zrozumieć, jak inni nie potrafią wyjść z domu bez tego urządzenia. Teraz ja sama nie jestem w stanie opuścić domu bez komórki, ponieważ jest moją możliwością kontaktu z przyjaciółmi. Ogólnie może być też przydatna pod wieloma względami.

7. Co porabiasz, gdy nie blogujesz?
Różnie. W większości się uczę. Lubię też czasem obejrzeć sobie telewizję, ale głównie nie mam na to siły przez dni szkolne, ponieważ jestem zbyt zmęczona nawet na to. xD Każdego dnia jednak słucham muzyki, bo dnia bez niej sobie nie wyobrażam. :D Również lubię wyjść na miasto, jeździć do rodziny w odwiedziny. To jest zróżnicowane. :D Zależy jaki dzień i czy jest bardzo męczący. :P

8. Pokażesz swojego bloga dzieciom? (swoim)
Takie wypociny mam im pokazać? Wątpliwe, gdyż w większości nie jestem zadowolona ze swoich postów. Być może jeżeli kiedyś w małym stopniu będę pisała jak blogerzy, którzy są tutaj dla mnie wzorem, to z chęcią, ale w innym wypadku nie. :)

9. Jesteś sobą czy zakładasz maski?
Cały czas zakładam maski. W zależności od osób/sytuacji/miejsc. Inną zakładam przy rodzinie, inną przy przyjaciołach, inną przy obcych, w zależności od sytuacji, hmm tutaj nie jestem w stanie podać przykładu, oraz miejsc (np. szkoła/dom itd). Prawdziwej mnie nikt nie poznał i szczerze wątpię, że ktoś pozna. :)

10. Wymień co najmniej 3 płyty, które wpłynęły na to, jak postrzegasz świat (i napisz krótko dlaczego).
Hmm, ja nie słucham wszystkich piosenek z danych płyt. Podoba mi się np. jeden utwór z całej płyty.

11. Co według ciebie jest miarą sukcesu blogera?
Sama nie wiem. Bloger jest moim zdaniem najwygodniejszy. Jak dla mnie jest np. o wiele lepszy od wattpada pod wieloma względami. :D


Moje 11 pytań:

1. Książki z jakiego gatunku lubisz czytać najbardziej? Czemu akurat ten?
2. Kto jest twoim wzorem do naśladowania i dlaczego właśnie on?
3. Wolisz blogera czy wattpada? Dlaczego?
4. Ulubiony aktor?
5. Masz zwierzątko domowe? Jakie?
6. Którego bohatera z mojego opowiadania najbardziej lubisz? Za co konkretnie? (egoistyczne pytanie, sorki)
7. Skąd czerpiesz pomysły do pisania?
8. Jak sobie radzisz z brakiem weny?
9. Czego najbardziej się boisz?
10. Ulubiony kolor?
11. Jak chciałbyś/chciałabyś spędzić ostatni dzień życia?

Blogi, które nominuję:

2. Walczę i zwyciężę


Wiem, to znowu nie rozdział. xD Wena jest, ale nie ma czasu, aby cokolwiek naskrobać. 30% następnego postu jest, ale sporo do 100% brakuje. ;/ Nie mam pojęcia, kiedy wstawię rozdział 13, ale postaram się jak najszybciej. Na ten moment wstawiam ostatnie zalegające LBA.

8 komentarzy:

 1. Muzyka <3 Zgodzę się z Tobą, to ona nadaje życiu barw. Ale polecam też słuchania muzyki płytami - coś magicznego, kiedy utwory układają się w całość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś tak ciężko słuchać mi muzyki płytami, choć w przypadku Feel i 5 Seconds of Summer mi się udało. :D

   Usuń
 2. Och, Włochy to magia - mają bardzo specyficzną architekturę. Niemniej, jedzenie i internet to oni mają straszny XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie słyszałam, że są naprawdę piękne, dlatego chcę je zwiedzić! <3 No cóż, może architektura wynagrodzi te niedogodności. xD

   Usuń
 3. Bardzo mnie zaciekawił Twój blog, zostaję na dłużej! :)

  Obserwuję!

  Zapraszam do mnie http://nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie muzyka też jest bardzo ważna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez niej życie naprawdę byłoby nudne i bezbarwne. :)

   Usuń