Spam

Skoro tutaj wpadłeś to znaczy, że masz zamiar zostawić po sobie jakiś ślad. Muszę Cię jednak ostrzec.
Wiele osób wchodzi na blogi innych reklamując się, a olewając całkowicie ich pracę. Tacy ludzie liczą na to, iż inni zaczną czytać ich opowiadania. Jeśli tego oczekują od innych sami powinni zrobić to samo. Każdy tutaj wyznaje zasadę "czytanie za czytanie". Powinniśmy szanować innych i ich pracę. Decydujesz się na spamowanie to pokaż też swoją inicjatywę i czytaj moje opowiadanie. Do niego zmuszać nie będę. Również przepisywanie komentarzy innych czy wysilenie się na tekst typu "cudo! next", "pisz dalej", "fajnie piszesz zapraszam do mnie" nie są tu na miejscu. To całkowity brak szacunku, a tylko próba oszukania, że naprawdę się czyta czyjeś opowiadanie. Jeśli godzisz się na warunki to rozumiem. Zakładka "Spam" jest miejscem, w którym moi czytelnicy informują mnie o nowych rozdziałach jakie pojawiły się na ich blogach. Jeśli ty masz tylko zamiar spamować i liczyć, iż będę czytać twoje opowiadanie, a samemu nie zrobisz nic w kierunku przeczytania mojego to marnujesz swój i mój czas. Może nie każdego zaciekawi to opowiadanie, ale to okazywanie komuś szacunku za jego pracę. Jeśli przy tym zaobserwujesz i skomentujesz rozdział będę niezwykle wdzięczną oraz szczęśliwa.
Oczywiście wszystko opisane powyżej nie dotyczy: szabloniarni, zwiastunowni, katalogów i spisów opowiadań.

Uwaga! Usuwam komentarze ze Spamu, które już przeglądałam oraz te łamiące zasady powyżej, aby nie zrobił się tutaj syf. Blogi, które nadrabiam i mam tam linki do nich, zostawię i zajrzę do nich w wolnej chwili.

18 komentarzy:

 1. Przeczytałam i przepraszam, że zacznę od spamu (za chwilkę ci napiszę komentarz pod postem, bo jego przeczytałam wczoraj, z pracy, ale z pracy nie miałam czasu i nerw na komentarz z tel). Tak więc zaczynam od spamu, póki mam go pod ręką by skopiować i wkleić.

  Pozdrawiam i oto mój autorski:
  http://takamilosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Prawdziwa legenda"

   Legendy i baśnie mają to do siebie, że nikt w nie nie wierzy, bo zawierają granicę oddzielającą dobro od zła. Zapraszam na zupełnie inną legendę, na taką, w którą będziecie w stanie uwierzyć, bo jest to opowieść o piachu, bólu, prochu i łzach, oraz namiastce tego co dobre - wierze, nadziei i miłości.

   http://prawdziwa-legenda.blogspot.com/

   Usuń
  2. "Samotna Królewna"

   Katrina, to młoda kobieta o oryginalnym imieniu, nietypowym podejściu do życia i bolesnej przeszłości. Jest bezpośrednia, wulgarna i bezczelna, a w okół niej są chłopcy, niedojrzali panowie i prawdziwi mężczyźni. Którego z nich wybierze Katrina? Sam/a zdecyduj!

   http://samotna-krolewna.blogspot.com/

   Usuń
  3. "Na kartkach pamiętnika"

   Klara będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna, będący niegdyś obecnym w jej życiu. Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku? Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi - ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić.

   http://na-kartkach-pamietnika.blogspot.com/

   Usuń
  4. "Się nie zdarza taka miłość"

   Opowiadanie o romansie z dużą różnicą wieku. Ona - nastolatka z dorosłymi problemami - i on - dorosły mężczyzna z nastoletnią córką. Majka i Hubert, to dwa różne światy, dwa trudne charaktery, zupełnie inne problemy i jedno uczucie. Czy to już aż miłość, czy nadal tylko namiętność?

   http://sie-nie-zdarza.blogspot.com/

   Usuń
  5. Tak sobie pomyślałam, że wpadnę się przypomnieć ;-)

   http://takamilosc.blogspot.com/

   Usuń
 2. Zapraszam na ocenialnię konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli publikujesz swoje opowiadania lub wiersze na blogach, z pewnością chciałbyś się podzielić nimi z jak największą ilością osób. Nasz „pisarski” spis powstał właśnie w tym celu – by ułatwić ułatwić dotarcie do nowych czytelników. Serdecznie zapraszamy do skorzystania!

  http://www.artefakty.pl/katalog/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://short-stories-dellirah.blogspot.com/
  Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona?

  Czas start.

  Gra rozpoczęta.
  Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.

  Swoich czytelników stawiam na pierwszym miejscu, więc na bieżąco śledzę ich twórczość i aktywnie komentuję ich poczynania. Innego wyjścia nie mam, ponieważ małą ilość czasu jaki posiadam, poświęcam na nadrabianie ich rozdziałów. Zasada "wracającego dobra", tak kiedyś podchwyciłam, inaczej "czytanie za czytanie". Jesteś zainteresowana/y? Czytam, że także wyznajesz tą zasadę, więc może mój blog cię zainteresuje, bo twój wpada w moje gusta, więc podjęłabym się jego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj ;)
  Nie przychodzę ze spamem, ale komentarz dodaję tutaj z braku lepszego miejsca, gdzie mogłabym go zostawić.
  Chciałabym Ci zaproponować współpracę.
  Najpierw chciałabym zaznaczyć, że przejrzałam Twój blog, w celu małego researchu i chociaż nie czytałam, zauważyłam tyle, ile mi było potrzebne.
  Od dwóch lat istnieje blog z jednoczęściowymi opowiadaniami o 5 Seconds of Summer - IMAGINY 5SOS (klik). Przez te dwa lata przewinęło się przez niego sporo autorek, a także prac od czytelników. I tutaj przechodzę do rzeczy. Jakiś czas temu zaczęłyśmy inną formę współpracy, a mianowicie: one shot dla nas, reklama dla autorki. Polegałoby to na tym, że napisałabyś one shota (o którym z chłopów chcesz, o czym chcesz - pełna dowolność dla Ciebie, a jedyne czego wymagamy to minimum 2 tysiące słów), którego (sama) dodałabyś u nas na blogu, a tuż pod pracą miałabyś możliwość reklamy swojego bloga, dodając opis, link, zwiastun jeśli masz, albo nawet grafikę promocyjną - co tylko byś chciała.
  Taką współpracę już miałyśmy z dwiema blogerkami, jeśli jesteś ciekawa możesz zajrzeć tutaj ► klik
  Myślę, że to fajna forma wymiany. Nasz stały skład ostatnio nieco przygasł - szkoła, życie prywatne, brak weny i czasu na pisanie...
  Mam ogromną nadzieję, że przemyślisz sprawę i odezwiesz się do nas (albo bezpośrednio do mnie > koneko.kontakt@gmail.com). Zawsze możemy jeszcze podyskutować na temat warunków itd. To nie musi być współpraca jednorazowa. ;)
  Pozdrawiam i (mam nadzieję) do napisania!
  Koneko xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam Cię na moją podtronę "Miśka Ocenia" *KLIK* :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj!

  Poszukujesz bety do swojego opowiadania? Chcesz, by Twój tekst był przejrzysty i bez błędów?
  Dobrze trafiłaś/eś. Jestem chętna Ci pomóc. Oferuję sprawdzanie pojedynczych rozdziałów, a w sprawach dłuższych tekstów możemy się dogadać. Więcej szczegółów znajdziesz na
  http://sovbedlly.blogspot.com/2016/05/korekta-tekstow.html

  Ślę uściski,
  Sovbedlly

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dodając ten komentarz, pragnę cię zachęcić do zapoznania się z moją twórczością. Być może znajdziesz w niej coś dla siebie i zechcesz dołączyć do grona moich czytelników. Poniżej pokrótce przedstawiam ci moje opowiadania.

  „Się nie zdarza taka miłość”
  Czternastoletnia Majka Zielińska, której życie nie rozpieszcza, decyduje się na podjęcie pracy. Postanawia zostać barmanką w klubie nocnym. Oczywiście zatrudnia się tam na dowód koleżanki. W ten sposób poznaje szefa, starszego od niej o dwadzieścia lat Huberta Bakera.
  Zapraszam na kontrowersyjny romans opowiadający o miłości, która się nie zdarza.
  „Się nie zdarza taka miłość...”

  „Prawdziwa Legenda”
  Elenodor, będące najpotężniejszym z imperium, jak każde wielkie państwo czerpało zyski z kolonizacji mniejszych, uboższych terenów. Tak trafili na Karteginę, niewielką wioskę, która nie pozwoliła się zdeptać.
  Opowieść oparta na starożytności, choć mówi o nigdy nieistniejących miejscach. Realna baśń o wojnie, która daje ból, łzy i niesie śmierć, ale także miłość, bo nigdy bowiem nie kocha się tak, jak w obliczu realnego zagrożenia, jak w sekundzie, gdy każda może być ostatnią.
  „Prawdziwa Legenda”

  „Samotna Królewna”
  Katrina to młoda kobieta o oryginalnym imieniu, niekonwencjonalnym podejściu do życia i niewyparzonym języku. Czytelnicy poznają ją w chwili, gdy staje na rozdrożu, gdy boryka się ze stratą dziecka i decyzją o rozwiązaniu nieudanego małżeństwa.
  Wkrótce w życiu Katriny zaczynają pojawiać się różni mężczyźni: przyjaciel jeszcze z czasów podstawówki, przypadkowo spotkany pan fałszywy, młodszy brat najlepszej koleżanki i nauczyciel języka angielskiego prowadzący zajęcia w liceum dla dorosłych. Którego wybierze Katrina? A może wróci do byłego męża, nieodpowiedzialnego, zawsze bezrobotnego rapera?
  Opowieść obyczajowa o zróżnicowanych, często trudnych dylematach i wyborach. Opowiada o losach wielu ludzi, będących na różnych stopniach drabiny hierarchii społecznej.
  „Samotna Królewna”

  „Na kartkach pamiętnika”
  Klara będąca już staruszką, pragnie rozliczyć się z przeszłością. W tym celu zamierza dopełnić pamiętnik, który pozostawił po sobie pewien mężczyzna, będący niegdyś obecnym w jej życiu.
  Jak żyło się kobiecie w drugiej połowie XIX wieku?
  Ona sama zaczyna swoją opowieść od przestrogi - ostrożnie z marzeniami, bo mogą się spełnić.
  „Na kartkach pamiętnika...”

  „Zostaw uchylone”
  Pewnego, wczesnego poranka, gdy uciechy cielesne przerywa małżonkom ich dwu i pół letni synek, Amanda nie upomina męża, by zostawił uchylone. On wychodzi, drzwi za nim się zamykają, a wcześniej anonimowa groźba wypada z kieszeni jego marynarki.
  Opowieść o kobiecie, która jest w stanie poświęcić wiele, by odkryć prawdę. Ale czy gdy to już nastąpi, to okaże się być
  na tyle silną, by potrafić ją udźwignąć?
  Opowieść osadzona na początku XX wieku, mówiąca o grze pozorów, rodzinnych intrygach i przemocy, od której ciężko się uwolnić i trudno ją tak naprawdę dostrzec, gdy się w niej tkwi.
  „Zostaw uchylone...”

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli znudził Ci się wygląd Twojego bloga i pragniesz nieco odświeżyć swoją szatę graficzną zapraszamy do nas. Wykonujemy zamówienia dokładnie, precyzyjnie. Nasza załoga ma miły kontakt z zamawiającym, przez co szablon wygląda tak, jak go sobie wymarzyłaś!
  odwiedź naszą stronę i zamów dla siebie szablon!
  Pozdrawiam
  http://land-of-grafic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com
  Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć! :)
  Zapraszam bardzo serdecznie do Szabloniarnii Kreatywność, która jest podstroną Katalogu Kreatywność, do którego należy twój blog.
  Oferujemy dobrze wykonane szablony, nagłówki i inne prace graficzne, w które wkładamy dużo pracy, aby spełniły oczekiwania każdego.
  Już dzisiaj możesz zamówić swój wymarzony szablon!
  Pozdrawiam cieplutko!
  zakręcona01

  Szabloniarnia Kreatywność

  OdpowiedzUsuń
 13. Dzień dobry!
  Informuję Cię z przyjemnością, iż organizuję konkurs literacki "Już nie zapomnisz mnie" na www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Do wygrania wiele fajnych nagród! Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów. :) Zapraszam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń